Van € 38 nacht

Kyriad Eco - Arras Saint Laurent Blangy Parc Expo

Allee Du Velodrome, Parc Des Rosati
Inchecken:
—
Gasten
2 gasten

Volwassenen:

2

Kinderen:

0

Ages of children:

Ontvang de realtime prijzen en kameropties voor uw data.

Type: Hotel
Inchecken: 14:00-21:00
Uitchecken: 12:00

Overzicht

Genesteld in een zaken gedeelte, biedt dit comfortabele 2-sterren Kyriad Direct Arras - Saint-Laurent-Blangy - Parc Expo accommodatie op minder dan 1 km van Abdij van Sint-Vaast. Het hotel ligt binnen 2 km naar Museum Wellington steengroeve en bestaat uit 72 kamers met een uitzicht op de binnenplaats.

Locatie

Place des Héros is 1 km verder bereikbaar. Het stadscentrum van Arras is te voet binnen 10 minuten te bereiken.

Vervoer

Gasten zullen de bushalte Gare de Blangy vinden naast dit hotel, binnen 5 minuten wandelen ervan. Een rit van 35 minuten brengt u naar Lille luchthaven.

Kamers

Er zijn luchtgekoelde kamers in Kyriad Direct Arras - Saint-Laurent-Blangy - Parc Expo, sommige hebben een vlakscherm TV met satellietkanalen en privé badkamers uitgerust met een douche. De kamers van de woning zijn voorzien van elegant meubilair.

Dineren

In de ontbijtzaal wordt een gastronomisch buffet ontbijt geserveerd. Le Montesilvano is niet te ver van dit hotel in Arras.

Ontspanning & Wellness

Kyriad Direct Arras - Saint-Laurent-Blangy - Parc Expo biedt diverse recreatiemogelijkheden en amusementsactiviteiten. De accommodatie in Arras biedt activiteiten zoals kanoën, wandelen en bowlen.

Kamers & Beschikbaarheid

Tweepersoonskamer

2 max
Tweepersoons
15 m² 162 ft²

Tweepersoonskamer met 2 Aparte Bedden

2 max
Tweepersoons - 2 aparte bedden
15 m² 162 ft²

Driepersoonskamer (1 tweepersoonsbed en 1 eenpersoonsbed)

3 max
Driepersoons
20 m² 215 ft²

Vierpersoonskamer (1 Tweepersoonsbed en 2 Eenpersoonsbedden)

4 max
Vierpersoons
20 m² 215 ft²

Next Generation Vierpersoonskamer met 4 Eenpersoonsbedden

4 max
Vierpersoons
20 m² 215 ft²

Faciliteiten

Diensten

  • Tours/Ticketservice

Spa & ontspanning

  • Live-entertainment
  • Zonneterras
  • Ontspannings-/ TV-kamer

Algemeen

  • Roken is niet toegestaan
  • WiFi
  • Parkeerplaats
  • Huisdieren toegestaan
  • Kamers/faciliteiten voor mindervaliden
  • Beveiliging
  • Lift
  • Verkoopautomaten
  • Rookdetectors
  • Oplaadstation voor electrisch voertuig
  • Brandblussers
  • Keycard toegang
main photo for tourist attraction block

Toeristische attracties in Saint-Laurent-Blangy

Toeristische attracties in Saint-Laurent-Blangy

Lokale bezienswaardigheden

  • 1.1 km 0.7 mi Grand' Place
  • 1.1 km 0.7 mi Moulin La Tourelle
  • 1.2 km 0.8 mi Casino d'Arras
  • 1.7 km 1.1 mi Abbey of St Vaast
  • 1.4 km 0.8 mi Musee de Beaux-Arts
  • 1.1 km 0.7 mi Abbaye St Vaast
  • 1.1 km 0.7 mi Eglise Saint Jean Baptiste
  • 320 m 1050 ft Funny Park

Zich verplaatsen

  • 360 m 1181 ft Gare de Blangy
  • 410 m 1345 ft Fauvet-Girel
  • 840 m 2756 ft Cimetiere
  • 1 km 0.6 mi Aquarena

Veelgestelde vragen

"Biedt Kyriad Eco - Arras Saint Laurent Blangy Parc Expo handdoeken in de kamers?"

Ja, handdoeken zijn aanwezig in alle kamers van het hotel en worden regelmatig ververst tijdens de schoonmaak.

"Kunnen gasten na 21:00 uur inchecken bij Kyriad Eco - Arras Saint Laurent Blangy Parc Expo?"

Gasten kunnen na 21:00 uur inchecken via de geautomatiseerde terminal bij de ingang van zondag tot woensdag; van donderdag tot zaterdag is de receptie 24 uur per dag geopend.

"Is het mogelijk om fietsen veilig achter te laten bij Kyriad Eco - Arras Saint Laurent Blangy Parc Expo?"

Een fietsenstalling is ter plaatse beschikbaar om fietsen veilig op te bergen; fietsen kunnen niet op de kamers worden bewaard, maar kunnen in de daarvoor bestemde ruimte worden opgeborgen.

"Hoe laat wordt het ontbijt op een dinsdagochtend geserveerd bij Kyriad Eco - Arras Saint Laurent Blangy Parc Expo?"

Het ontbijt wordt dagelijks geserveerd van 07:00 tot 10:00 uur, met een gevarieerd buffet met zoete en zoute opties.

"Heeft Kyriad Eco - Arras Saint Laurent Blangy Parc Expo faciliteiten voor het stallen van fietsen?"

Een speciale fietsenstalling is beschikbaar in het hotel voor gasten met fietsen, zodat er veilig geparkeerd kan worden.

"Zijn er recreatieve activiteiten buiten het hotel beschikbaar bij Kyriad Eco - Arras Saint Laurent Blangy Parc Expo?"

Activiteiten buiten het hotel omvatten fietstochten, bowlen, kanoën, wandeltochten en kroegentochten, waarvoor soms extra kosten in rekening worden gebracht.

"Welke badkamervoorzieningen worden geboden in de kamers van Kyriad Eco - Arras Saint Laurent Blangy Parc Expo?"

De kamers beschikken over een douche of bad, een eigen badkamer, toilet, handdoeken en toiletpapier, die allemaal regelmatig schoon worden gehouden.

"Welke algemene voorzieningen zijn beschikbaar bij Kyriad Eco - Arras Saint Laurent Blangy Parc Expo?"

Het hotel biedt airconditioning, verwarming, rookvrije kamers, geluiddichte kamers en faciliteiten voor mindervalide gasten, waaronder een lift.

"Is er een internetservice beschikbaar bij Kyriad Eco - Arras Saint Laurent Blangy Parc Expo?"

Gratis Wi-Fi is toegankelijk in het hele pand, inclusief in de kamers, openbare ruimtes en op het buitenterras.

"Worden er diensten in meerdere talen aangeboden bij Kyriad Eco - Arras Saint Laurent Blangy Parc Expo?"

Medewerkers spreken Engels, Frans en Spaans om gasten te helpen met hun behoeften en vragen.

Samenvatting

🏆 Ranglijst #7 onder Hotels in Arras